Reklama

Serwis jest skierowany głównie do osób uczących się języka angielskiego, w związku z czym jest on idealnym miejscem na reklamę szkół językowych, korepetytorów oraz wydawnictw zajmujących się książkami pomocnymi w nauce.

Poniżej znajdują się statystyki strony z drugiego półrocza 2021 r.

Statystyki strony - II semestr 2021 r.

Ceny reklam:

  • billboard 700×100 px – 300 zł netto (369 zł z VAT) / miesiąc emisji [przy dopuszczeniu max 3 reklam w rotacji];
  • artykuł sponsorowany200 zł netto (246 zł z VAT) [gwarancja min. 12-miesięcznej publikacji];
  • promocja artykułu sponsorowanego w newsletterze (min. 5 tys. subskrybentów) – 150 zł netto (184,50 zł z VAT);
  • promocja artykułu sponsorowanego na Facebooku (ponad 17 tys. fanów) – cena do ustalenia w zależności od pożądanego zasięgu;
  • organizacja konkursu – szczegóły ustalamy indywidualnie.

Co zyskujesz?

Zamieszczając reklamę na naszej stronie, masz pewność, że trafi ona do konkretnej grupy odbiorców zainteresowanych nauką języka angielskiego. Reklama bannerowa wyświetla się prawie na wszystkich podstronach serwisu, dzięki czemu nie sposób jej przeoczyć. Artykuły natomiast mogą być dodatkowo promowane w newsletterze lub na Facebooku.

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis obu form promocji.

Reklama bannerowa (billboard 700x100px)

Banner to graficzna forma reklamy, która w prosty sposób przekazuje najważniejsze informacje. W przeciwieństwie do artykułu banner to graficzna forma reklamy, która w kilku prostych słowach powinna informować o najważniejszych rzeczach. Im prostszy i czysty przekaz, tym lepiej.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany to doskonała okazja do tego, żeby wykazać się wiedzą i zachęcić uczniów do skorzystania z Twoich usług. Jeśli przekażesz wiedzę w sposób wartościowy, a jednocześnie prosty i zrozumiały masz szansę zyskać nowych podopiecznych, którzy chętniej skorzystają z Twoich lekcji.  Tworząc artykuł, nie zapomnij o kilku istotnych elementach.

Tytuł – jest jedną z najważniejszych składowych artykułu. Informuje, o czym będzie dany tekst i czego czytelnik może się spodziewać. Jest swojego rodzaju zaproszeniem do dalszej lektury.

Lead – kolejny zaraz po tytule ważny element artykułu. Ma za zadanie zachęcić użytkownika do dalszego czytania. Jeśli tytuł i lead będzie słaby, mniejsze szanse, że użytkownik zostanie z nami na dłużej.

Wstęp, rozwinięcie i zakończenie
Tutaj już jak w przysłowiowej szkole. Każdy artykuł musi mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Najpierw zapraszamy swojego odbiorcę do dalszej relacji na froncie uczeń- nauczyciel, a potem częstujemy go puentą, podsumowując to, co najważniejsze.

Jeśli prowadzisz szkołę językową, pokaż jej atuty, nie zapominając o informacji na temat tego, czym się wyróżnia i co zyskają uczniowie, zapisując się do niej, ale bez przesadnego przechwalania. Przedstaw realne wartości. Odbiorcy bardziej niż na czytaniu, jaka doskonała jest dana szkoła, kurs czy lekcje, zależy na znalezieniu odpowiedzi na nurtujące go pytania. W gruncie rzeczy dobry artykuł sponsorowany to taki, który wcale nie jest chodzącą reklamą. To treść, która sama w sobie zainteresuje czytelnika, a jednocześnie zostawi niedosyt i chęć zgłębienia tematu.

Dobrze, jeśli tworząc artykuł, dodasz nagłówki i podzielisz go na akapity, dzięki czemu tekst zyska na przejrzystości i będzie bardziej czytelny.

Co zyskujesz?

  • Bezterminową publikację artykułu (z gwarancją 12 miesięcy)
  • Możliwość umieszczenia 3 linków*
  • Możliwość promocji w comiesięcznym newsletterze i na Facebooku

 

Wystawiamy faktury VAT.

*Reklamy są oznaczone atrybutem nofollow zgodnie z wytycznymi jakościowymi wyszukiwarek dotyczącymi reklamy płatnej.

Osoby zainteresowane zamówieniem reklamy prosimy o kontakt przez nasz FanPage lub za pośrednictwem danych kontaktowych dostępnych w ofercie PDF.